Spotkanie z Marią Zmarz-Koczanowicz

W poniedziałek, 9 marca, o godz. 17.00 w ramach Akademii Polskiego Filmu zapraszamy na spotkanie z reżyserką Marią Zmarz-Koczanowicz.

W ramach zajęć Akademii Polskiego Filmu zda­rza nam się wykroczyć poza krąg wykładowców filmoznawstwa. Wykład poświęcony obrazom Krzysztofa Kieślowskiego, na kilka dni przed 24. rocznicą jego śmierci, wygłosi reżyserka Maria Zmarz-Koczanowicz. Będzie to wprowadzenie do projekcji filmów Przypadek oraz Krótki film o zabijaniu.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki o godz. 17.00, w sali kinowej Muzeum Kinematografii, składają się z godzinnych wykładów i projekcji dwóch filmów.

Ceny karnetów: 120 zł (dla osób, które uczęszczały na zajęcia APF) i 150 zł. Bilet na pojedyncze zajęcia: 15 zł

Koordynator APF Łódź:
Julia Błażyńska