Uncategorized

małe WIELKIE kino

W sobotę, 10 sierpnia, o godzinie 13 zapraszamy na seans dla rodziców z niemowlętami. Pokażemy „Yesterday” w reżyserii Danny’ego Boyle’a, na podstawie scenariusza Richarda Curtisa, twórcy takich hitów jak „Notting Hill” i „To właśnie miłość”.

Delikatne światło rozproszy mrok na sali, dźwięk zostanie przyciszony. Na sali kinowej jest dostęp do przewijaka, dzięki czemu opiekun nie musi opuszczać sali kinowej! Podczas seansu można swobodnie karmić dziecko – są krzesełka, leżaczki i foteliki, chusty oraz poduszki-rogale do karmienia, podgrzewacze do butelek. Bujaki, maty edukacyjne i zabawki pozwolą zająć dziecko w trakcie seansu.

_________________

Jack Malick (Himesh Patel) jest muzykiem, nikogo jednak nie obchodzą jego kompozycje. Mimo upływu lat nie udaje mu się odnieść żadnego sukcesu, nadchodzi więc dzień, w którym postanawia ostatecznie odłożyć gitarę. Wówczas przytrafia mu się osobliwy wypadek – cały świat na kilka sekund pogrąża się w ciemnościach, a Malick zostaje potrącony przez autobus. Gdy w końcu dochodzi do siebie po wypadku, przyjaciele wręczają mu nową gitarę. Jack z wdzięczności postanawia zaśpiewać jedną z najbardziej znanych piosenek wszechczasów, „Yesterday” The Beatles. Okazuje się, że jego przyjaciele nigdy wcześniej jej nie słyszeli…
Jak wyglądałby świat bez Johna, Paula, George’a i Ringo?

__________________

Projekt dofinansowany przez Fundację Santander w ramach programu Tu mieszkam, tu zmieniam.

Wcześniejszy

Przegląd filmowy

Następny

Joga dla dzieci