AktualnościUncategorized

Mały Kinematograf czyli plecak pełen przygód

6 maja o godz. 12 w Małym Kinematografie sprawdzimy jaki sposób na wakacje mają Bolek i Lolek.

W programie:

• Spotkanie z książką „Plac zabaw”
  • Szukamy w pałacu Scheiblera rzeczy niezbędnych do wyprawienia bohaterów filmowych w wielką podróż
  • Projekcja filmu animowanego Sposób na wakacje Bolka i Lolka (1986), 64’, reżyseria: Bronisław Zeman

Bilet 12 zł

Informacje: rezerwacja@kinomuzeum.pl lub tel. 42 203 24 50

***

Mały Kinematograf to spotkania edukacyjne dla najmłodszych, które odbywają się Muzeum Kinematografii w każdą niedzielę w samo południe. Dzieci kręcą własne filmy animowane, wspólnie oglądają, zwiedzają i tworzą: malują, wycinają, wyklejają, kreują przestrzeń. Poznają historię polskiego filmu animowanego. Na dużym ekranie oglądają przygody bohaterów rysunkowych i lalkowych opowieści, m.in. Bolka i Lolka, Smoka Wawelskiego, Pampaliniego, Reksia i wielu innych, a przede wszystkim dobrze się bawią.

Weekend majowy i Wielka ANIMAjówka

Spotkanie z Mają Komorowską